İç Mimari ve 3D Görselleştirme

Livart İnşaat olarak Urla başta olmak üzere tüm İzmir'de İç Mimari hizmeti sunuyoruz.

* 3D GÖRSELLEŞTİRME

* KİŞİYE ÖZEL MOBİLYA TASARIMI

* KİŞİYE ÖZEL ÜRÜN TASARIMI

* İÇ MİMARİ UYGULAMA VE PROJELENDİRME

Livart İnşaat hizmetleri arasında yer alan iç mimari ve 3D görselleştirme tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde yapılmaktadır. Firmamızın bünyesinde bulunan iç tecrübeli deneyimli iç mimarlarımız tarafından gerçekleştirilen, yüksek kalitede teknolojik uygulamalar ile yapılacak olan çalışmaların bitmiş görselinin içindeymiş gibi sizlere yaşatabilme imkânı sunmaktadır.

Livart İnşaat çağa ayak uyduran bir firma olarak herkesin istediği kişisel tasarımları iç mimari ve 3D görselleştirme ile sizlere proje olarak sunabilmektedir. iç mimari ve 3D görselleştirme içinde kişisel olarak akla gelen tüm tasarımların sunulması imkanına sahiptir. Bu tasarımlar ister bir yapı olsun ister mobilya olsun aklınıza gelen tüm tasarımları olmuş bitmiş, kullanılabilir 3D görselleştirme ile kusursuz bir şekilde ayarlanabilmektedir. iç mimari ve 3D görselleştirme ile sanal tur atmanızı sağlayan, dolayısı ile de üzerinde yapılması düşünülen değişikliklerin ya da eklemelerin oldukça rahat yapılabilme imkanını sunmaktadır. Günümüzde son teknoloji ürünü olan 3D görselleştirme her sektörde farkını ortaya koymaktadır. Sanal gerçeklilik ile içinde gezme ya da yanınızda gibi durma bakma şansı tanıyan bu yeni teknoloji ile Livart İnşaat tasarımlarınızı şansa bırakmamaktadır.

Hayal gücüne sınır tanımayan Urla Livart İnşaat iç mimari ve 3D görselleştirme platformu yardımı ile her işinize her düşüncenize her ortama farklı bir boyut katmaktadır. Farklı tasarımları hayata taşımadan iyisi ile kötüsü ile sizlere yakından yaşama imkanı tanımaktadır. İç mimari ve 3D görselleştirme ile tasarımlarınızı 360 derecede görebilme, gezebilme şansı taşıması ola ki sorunların net bir şekilde gözlemlenmesine ya da var ise eksikliklerin tamamlanabilmesine yardımcı olmaktadır. Bu durum da çoğu zaman geri dönüşü olmayan hataların önüne geçilmesinde bire bir çözüm olarak sunulmaktadır.

Urla Livart İnşaat olarak verilen iç mimari ve 3D görselleştirme hizmetleri sayesinde var olan tasarımların üretimine başlamadan önce dilediğiniz yerde dilediğiniz yerden ister PC’den ister telefondan istenirse de tabletten bu görüntülere ulaşma imkanı tanımakta ve bu durum sizin zamanınızı çalmadan olduğunuz bulunduğunuz yerde gözlemleme, tanışlara danışma imkanını vermektedir. Bu işlemlerin profesyonelce yapılması siz müşterilerin hayallerine kusursuz bir şekilde ulaşma imkanı vermesi, işi aceleye getirmeden talepte bulunan kişilerin içine sinecek durma gelene kadar sabırla, sevgi ile güvenli bir şekilde hizmet sunması firmamızın müşterilerine sunduğu bir ayrıcalıktır.