Livart İnşaat

Hizmetlerimiz

Neler yapıyoruz?

Yaşam alanınızdaki konforu sürdürülebilir kılmak için çalışıyoruz

Restorasyon

Restorasyon; tarihi, otantik ve özgünlük değeri olan, önemli bir olaya ev sahipliği yapmış eserin, aslına uygun olarak, asli malzemeden, asli yapım tekniğinden ve özgünlüğünden faydalanarak mümkün olduğu kadar az müdahale ile koruyarak onarılmasıdır.

Bizler de sizler için yapılarınızın özgünlüğünü bozmadan onarılmasında destek oluyoruz.

İnşaat Taahhüt

Livart İnşaat olarak Urla başta olmak üzere tüm İzmir’de inşaat taahhüt hizmeti sunmaktayız. 

Mevcut arsanıza veya önceden mevcut arsanızdaki eski binanızın yerine yeni bir projelendirmenin yapılmasına yardımcı olmamız ile başlayan süreç temel kazı hafriyatıyla devam edip, hayalinizdeki yapıyı hayata geçirerek sizlere anahtar teslim tüm inşaat hizmetlerini tek çatı altında sunuyoruz. Mühendis, iç mimar ve tecrübeli inşaat saha ekiplerimiz ile anahtar teslim inşaatta, A’dan Z’ye, kabadan inceye tüm inşaat işleriniz tarafımızca eksiksiz gerçekleştirilmektedir. Tüm detayların düşünüldüğü, sizlerin sadece anahtarınızı teslim alarak konforlu bir yaşama, yeni evinizde merhaba diyebileceğiniz kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

 

Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeyen firmamızda; inşaat taahhüt hizmetleri yapının projelendirmesinden, kullanılan malzemelere uygulamalardan tecrübeli ve eğitimli çalışma arkadaşlarımızla yıllarca profesyonel bir ekiple siz müşterilerimize hizmet vermektedir. İnşaat taahhüt hizmetlerimiz yapmış olduğumuz ve hala yapımı devam etmekte olan yapılar bizim en net referanslarımızdır. Livart İnşaat İzmir’in Urla ilçesinde hizmet veren firmamız var olan eskimiş bir bina ya da var ise arsanızı yeni bir proje kapsamında en iyi en modern şekilde yenilemeye yönelik tüm uygulamalarda en profesyonel hizmetleri sunmaktadır.

Livart İnşaat taahhüt hizmetleri siz müşterilerin hayalinde olan yapıya eşsiz güzellikte ve kalitede bir yapıya sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Yapıların tüm detaylarını noktasından virgülüne sizin için düşünüp geliştiren projelendiren ve anahtar teslimle sorunsuz bir şekilde teslim eden Livart İnşaat taahhüt olarak en büyük gururumuz ve mutluluğumuzdur. Hayalleri gerçeğe dönüştürmek için var gücüyle ve uzman, eğitimli ekibi ile sistemli bir şekilde çalışan firmamız bünyesinde var olan mühendis, iç mimar ve en deneyimli olan inşaat alanında çalışan saha ekibimizle birlikte her noktayı her detayı titizlikle incelemekte ve en kusursuz en kaliteli ve en modern yapıyı tamamlayarak sizlere sunmaktadır.

Urla da Livart İnşaat taahhüt işlemleri ister resmi ister özel sektör olsun kuruluşların istekleri doğrultusunda proje kapsamında değerlendirilerek usuller doğrultusunda ihale işlerinde de inşaat taahhüt işlemleri için tüm hizmetler verilebilmektedir. Yatırım yapmayı planlayan kurum ya da kuruluşların istekleri doğrultusunda yatırım yapılmak istenen sahaya uygun şekilde proje hazırlanır ve ruhsat işlemleri için tüm başvurular yapılır. Dolayısı ile de prosedüre uygun olarak yapılacak olan yatırım için en uygun koşullar normal süre içinde proje kapsamında hizmetler verilebilmektedir.

Livart inşaat taahhüt hizmetleri her koşulda anahtar teslim şekilde müşterilere sunulmaktadır. Yatırımın yapılacağı sahanın fiziki şartları incelendikten sonra projelendirilir. Tüm bunların yanında inşaat işlerinde gerekli olan tüm araç ve gereçlerin de bünyemizde temin edilmesi ile gerçekleştirilen inşaat taahhüt hizmetleri verilmesi süresince her türlü ihtiyacı karşımla kapasitesine sahip, çeşitli ve gerekli tüm mühendislik ile işletmeciliğe ait her şey Livart İnşaat taahhüt hizmetleri içerisinde yer almaktadır. Kaliteli, modern, ayrıcalıklı binaların siz müşterilerimize sorunsuz ve kusursuz bir şekilde teslim eden Livart İnşaat taahhüt hizmetleri müşteri memnuniyeti felsefesi ile hizmetlerini tamamlamaktadır.

DATA

Tadilat ve Dekorasyon

Yapının öncelikli olarak müşterinin talepleri dikkate alınarak tasarım plan projeleri hazırlanmaktadır. Netleşen projenin yeni hali ile elektrik ve sıhhi tesisat projeleri hazırlanmaktadır. Tasarımı ve malzeme çeşitleri netleştirilen projenin öncelikle kaba inşaat ve tesisat işleri tamamlanmak olup daha sonra mobilya, seramik, laminat kaplama, aydınlatma, boya işleri dahil olmak üzere tüm ince işleri gerçekleştirilerek tadilat işlemi tamamlanmaktadır.

 

Bulunduğumuz çağın getirdiği gelişim sonrasında değişimin ortaya çıkardığı farklı taleplerin ortaya çıkması ve bu durumun inşaat sektöründe de kendini göstermesi tadilat ve dekorasyon işlemleri için de yoğun taleplerin olduğu görülmektedir. Var olan yapıların günümüz çağa ayak uydurabilmesi, yapıların çok daha modern bir görüntüye sahip olması için bir arayış içinde olan birçok kişinin var olması tadilat ve dekorasyon işlemlerinde yoğun talepleri ortaya çıkarmıştır. Bu durumun oluşturduğu taleplere karşılık vermek amacı ile kendini yenileyen firmalar arasında bulunan Livart İnşaat teknolojiye uygun koşulların sağlanması ve her türlü hayali gerçekleştirmeye yönelik mimarları bünyesinde çalıştırması ile kendi ayrıcalığını ortaya koymuştur.

Livart İnşaat tadilat ve dekorasyon işlemleri için gerekli olan tüm donanıma sahip bir firma olmasının yanında yaptıkları ile referansları olan ve müşteri memnuniyeti ile kendini büyüten bir firma olarak hizmet vermektedir. Urla Livart İnşaat kuruluş anından günümüze kadar yüksek kaliteli, modern, farklı ve tüm hayal gücüne cevap veren bir firma olarak varlığını kanıtlamış bir firmadır. İstenilen tasarımlar için yapılacak uygulamalardan önce proje olarak sunulan tadilat ve dekorasyon bulunduğunuz mekanı benzeri olmayan doğal bir tasarım oluşturma da öncü bir firma olarak hizmet vermektedir.

Livart İnşaat; tadilat ve dekorasyon işlemleri için tüm tasarımlara tüm isteklere sınırsız bir şekilde cevap verebilme potansiyeline sahip bir firmadır. Livart İnşaat olarak tüm deneyimleri bir araya getirerek çalışmak, estetik bir yapıya bir mekana sahip olmanıza dolayısı ile de yaşam alanınızı doyum olmayacak bir alan haline getirmekte uzmanlaşmıştır. Bünyemizde bulanan mimarlar tarafından uygulama öncesinde hazırlanan proje 3 boyutlu olarak hazırlanıp müşterilerin onayına sunulmaktadır. Tüm bu çalışmalar profesyonel, alanında uzman, takım ruhunu taşıyan bir ekip tarafından sunan Livart İnşaat ister büyük ister küçük tüm işlemlerde oldukça titiz davranan ve zamanında teslim etme garantisi veren bir firma olarak tüm yaptıklarımız yapılacak olan tüm işlerin garantisi olarak hizmet vermektedir. Livart İnşaat hizmetleri; insana saygı felsefesinden yola çıkarak hem ekibine hem de müşterilerine geniş perspektifte saygı ve sevgi çerçevesinde hizmet sunan ve her eve her cebe uygun ekonomik bir şekilde hizmet veren bir firmadır.

 

Projelendirme

Livart İnşaat bir yapının oluşturma aşamasına başlamadan önce bir saha çalışması gerçekleştirmektedir. Ön çalışma için yapılacak saha çalışması sırasında gerekli olan ihtiyaçların belirlenmesi ve bu doğrultuda da bir program oluşturması çerçevesinde çalışmaktadır. Bir inşaat yapılırken gerekli olacak tüm ihtiyaçların belirlenmesi, sonrasında yapının oluşturulacağı saha için şartların uygun olup olmadığı da mutlaka ölçülür ve bu doğrultuda da değerlendirilerek projelendirme aşamasına geçilir.

Projelendirme aşamasında oluşturulan dosya içerisinde inşaat için gerekli olan maddeler, proje çalışmaları, yapılan hesaplar ve şartnameler, ilk zamanlarda yapılan ön keşif ile ilgili belgeler, mahal listeleri, şartnameler ile gerekli olan iş koşulları, stratejik planlama, zaman yönetimi ile satın alma ile ilgili tüm finansal liste yer almaktadır.

Bir yapının oluşturulması sırasında prosedüre uygun tüm belgelerin hazırlanmasından gerekli olan makamlara başvurusuna kadar tüm safhalarda bire bir olarak etkin bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesine katkı sağlayan Urla Livart İnşaat ruhsat için gerekli olan tüm işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından yapılan tüm hizmetler yasal olarak gerçekleştirilmektedir. Dolayısı ile tüm prosedür de gerekli şartlara göre en uygun şekilde projelendirme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Livart İnşaat projelendirme için yaptığı çalışmaları kısaca şu şekilde hazırlamaktadır.

Yapı (İnşaat) Ruhsatı

Yapı ruhsatı tabu ve kadastro müdürlüklerince ve belediyece aplikasyon tutanağı ile inşaatın yapılacağı sahanın durumunu gösteren çap ile yol kotu ve parsel kotu göz önünde bulundurularak kanal bağlantısını olduğu noktaları ve kodları gösteren bu belge olmazsa olmazlar arsında yer alan bir belgedir. Projelendirme aşamasında yapı ruhsatı için gerekli görülen belgeler:

  • Dilekçe
  • Taahhütname
  • Tapu Senedi
  • Vekaletname ile muvafakatname (Gerekirse)
  • Mimari Proje
  • Statik Proje
  • Elektrik, mekanik tesisat projeleri
  • Çevre ile Peyzaj Projeleri
  • Yol ve Alt yapı katılım payı ödendi belgeleri
  • Teknik Kontrol için gerekli görülen belgeler

Urla Livart inşaat hizmetleri arasında yer alan projelendirme işlemleri kendi bünyemizde deneyimli, tecrübeli bir ekip tarafından kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Dolayısı ile de yalnızca oturduğunuz bulunduğunuz yerde hayallerinize belirtilen zamanda kavuşmayı size güven veren bir firma tarafından anahtar teslim almak üzere beklemek Livart İnşaat hizmetlerinin müşterilerine sunduğu bir ayrıcalıktır.

İç Mimari ve 3D Görselleştirme

Livart İnşaat olarak Urla başta olmak üzere tüm İzmir’de iç mimari hizmeti sunuyoruz.

* 3D GÖRSELLEŞTİRME

* KİŞİYE ÖZEL MOBİLYA TASARIMI

* KİŞİYE ÖZEL ÜRÜN TASARIMI

* İÇ MİMARİ UYGULAMA VE PROJELENDİRME

Livart İnşaat hizmetleri arasında yer alan iç mimari ve 3D görselleştirme tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde yapılmaktadır. Firmamızın bünyesinde bulunan iç tecrübeli deneyimli iç mimarlarımız tarafından gerçekleştirilen, yüksek kalitede teknolojik uygulamalar ile yapılacak olan çalışmaların bitmiş görselinin içindeymiş gibi sizlere yaşatabilme imkânı sunmaktadır.

Livart İnşaat çağa ayak uyduran bir firma olarak herkesin istediği kişisel tasarımları iç mimari ve 3D görselleştirme ile sizlere proje olarak sunabilmektedir. İç mimari ve 3D görselleştirme içinde kişisel olarak akla gelen tüm tasarımların sunulması imkanına sahiptir. Bu tasarımlar ister bir yapı olsun ister mobilya olsun aklınıza gelen tüm tasarımları olmuş bitmiş, kullanılabilir 3D görselleştirme ile kusursuz bir şekilde ayarlanabilmektedir. İç mimari ve 3D görselleştirme ile sanal tur atmanızı sağlayan, dolayısı ile de üzerinde yapılması düşünülen değişikliklerin ya da eklemelerin oldukça rahat yapılabilme imkanını sunmaktadır. Günümüzde son teknoloji ürünü olan 3D görselleştirme her sektörde farkını ortaya koymaktadır. Sanal gerçeklilik ile içinde gezme ya da yanınızda gibi durma bakma şansı tanıyan bu yeni teknoloji ile Livart İnşaat tasarımlarınızı şansa bırakmamaktadır.

Hayal gücüne sınır tanımayan Urla Livart İnşaat iç mimari ve 3D görselleştirme platformu yardımı ile her işinize her düşüncenize her ortama farklı bir boyut katmaktadır. İç mimari ve 3D görselleştirme ile tasarımlarınızı 360 derecede görebilme, gezebilme şansı taşıması oluşabilecek sorunların net bir şekilde gözlemlenmesine ya da var ise eksikliklerin tamamlanabilmesine yardımcı olmaktadır. Bu durum da çoğu zaman geri dönüşü olmayan hataların önüne geçilmesinde bire bir çözüm olarak sunulmaktadır.

Urla Livart İnşaat olarak verilen iç mimari ve 3D görselleştirme hizmetleri sayesinde var olan tasarımların üretimine başlamadan önce dilediğiniz yerde dilediğiniz yerden ister PC’den ister telefondan istenirse de tabletten bu görüntülere ulaşma imkanı tanımakta ve bu durum sizin zamanınızı çalmadan olduğunuz bulunduğunuz yerde gözlemleme, tanışlara danışma imkanını vermektedir. Bu işlemlerin profesyonelce yapılması siz müşterilerin hayallerine kusursuz bir şekilde ulaşma imkanı vermesi, işi aceleye getirmeden talepte bulunan kişilerin içine sinecek durma gelene kadar sabırla, sevgi ile güvenli bir şekilde hizmet sunması firmamızın müşterilerine sunduğu bir ayrıcalıktır.